İçerisinde bulunduğumuz zaman içerisinde kasa çeşitlerinde her geçen gün artışlar meydana gelmektedir. Bu kasa çeşitleri genel olarak şifreli yani elektronik ve anahtarlı olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Masis kasa firmasında iki türden de kasa mevcuttur.

Esentepe Masis Kasa Ve Anahtar

Masis kasada kendisine özgü bir kilit sistemi bulunmaktadır. Masis kasa bu yönü ile, diğer kasa firmalarına büyük oranda fark yaratmış durumdadır. Sizde evinize ya da iş yerinize kasa temini etmek istediğinizde Masis kasa markasını kesinlikle tercih etmelisiniz. İnsanlar kasa konusunda oldukça önem vermektedir. Kasalar bir iş yeri için ise oldukça değerli görülmektedir. İş yerlerinde kasalar sayesinde, birçok para ve değerli evraklar korunma altına alınmaktadır. Kasa çilingiri hizmeti de verilen , Masis kasa firmasında açılamayan ve açılmasında zorluk yaşanan kasaların sorunlarında çözüm oluşturmaktadır. Kasa çilingiri , çilingir ustasının sabrını deneyen meslek dallarından biridir. Kasa açılmasında , çilingir tarafından büyük bir sabır göstermesi gerekmektedir. Bu nedenle, insanlar çilingirlere olan güvenle açılamayan kasaları kasa çilingirlerine getirilmektedir. Şifreleri unutulan kasaların Masis kasa çilingiri ile şifreler yenilenmektedir. Yenilenen şifreli kasalar kolay bir şekilde açılmaktadır. Aynı zamanda kasalara yedek anahtar yapımı da güvenli ve kaliteli bir şekilde sağlanmaktadır.

Sizde Masis kasaya gelerek açılamayan kasalarınızı kolay bir şekilde açtırabilirsiniz. Aynı zamanda kasalarınıza anahtar kopyalatarak, kasanıza yedek anahtar da sağlayabilirsiniz.