Kale kilit kendisini kilit sektöründe kanıtlamış önemli kilit markalarından biri olarak kabul edilmektedir. Kale kilit çilingirciler tarafından da oldukça tercih edilen bir kilit markasıdır.

Esentepe Kale Kilit Anahtar

Kale kilit bünyesinde, asma kilit gibi birçok kilit çeşidi bulunmaktadır. Kale kilit her geçen gün birçok tüketici tarafından tercih edilerek güvenli bir şekilde kullanımı yapılmaktadır. Evinizin çelik kapısında kullanılan kale kilitleri oldukça kaliteli olarak görülmektedir. Çelik kapınızın anahtarını evinizde unuttuğunuzda çilingire ihtiyaç duyarsınız. Çilingirinizin elinde bulunan aletlerle kolay bir şekilde çelik kapınızı açmaktadır. Kale kilit, kilit sektöründe, oldukça kurumsallaşmış bir kilit firmasıdır. Kale kilidin yapımında kullanılan maddeler oldukça kaliteli olması nedeni ile kale kilitte uzun süre ve garanti kapsamı bulunmaktadır. Kale kilitlerinize anahtar yapımında çilingirciler tercih edilmektedir. Anahtarlarınız , çilingircilerde kopyalama işlemi yapılarak kolay bir şekilde, yedekleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Kale kilit, dolaplarınıza, masalarınıza ve benzeri yerlerde kolayca kullanabileceğiniz kilitlerden olması nedeni ile kullanım alanı oldukça geniştir. Bu nedenle kilitler arasında en çok tercih edilen kilit markası kale kilittir.

Aynı zamanda kale kilitte, şifreli asma kilitlerde bulunmaktadır. Şifreli asma kilitlerinizi aldığınızda , şifrenizi belirleyip asma kilidinizi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kale şifreli asma kilitte 4 haneli şifreler bulunmaktadır. Sizin unutmayacağınız ve kafanızda kodladığınız rakamları Kale asmalı kilidinize uyarlayarak Kale şifreli asma kilidinize şifre koymuş olursunuz.