İnsanlar yeni almış oldukları evi ya da taşındıkları evlerde kapılarının çelik kapı olmasına büyük özen ve önem göstermektedir. Çelik kapılar hırsızları en çok uğraştıran kapılardan biridir. Anahtarı unutulan çelik kapının kilidini açmak için çilingire ihtiyaç duyulmaktadır.

Esentepe Çelik Kapı Kilit Çilingir

 

Çelik kapılar, üstün koruma ve dekoratif şekilleri ile evlerde en çok tercih edilen kapılardan biridir. Çelik kapılar ile evlerinizin boyasına uygun, dekoratif şekildeki çelik kapılar ile estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.   Çelik kapı modelleri her geçen gün artış göstermektedir. Bu çelik kapılar kale çelik kapı, mutlock çelik kapı, atra çelik kapı, dierre çelik kapı, feza çelik kapı gibi birçok çelik kapılar yer almaktadır. Tüm çelik kapıların göbekleri özel olarak kendi markasına göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlikler bazı durumlarda çilingirleri bile zor duruma düşürmektedir. Kale çelik kapılarda herhangi bir problem çıktığında müşteri bayileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Çelik kapı kilitlerinde yaşanan bu sorunlar çelik kapının müşteri sorun merkezi ile ortadan kaldırılmaktadır. Ortadan kaldırılan bu sorun ile müşteri memnuniyeti ve müşterilerin bu markalara olan ilgisi daha da artmaktadır. İnsanlar çelik kapı seçiminde oldukça titiz bir seçicilik ile davranmaktadır. Bu seçicilik  kişilerin evlerine girebilme ihtimali bulunan hırsızların sayısında da azalmaya yol açmaktadır. Çelik kapıların göbeklerinde yaşanan sorunları çelik kapı firması ile çözülmektedir.

Çelik kapıların kilitleri oldukça fazla olması nedeni ile, yaşanan sorunlarda firma yetkilileri ile görüşmek en sağlıklısı olmaktadır.